Bardzo dobrze zrealizowana dystrybucja kulek smakowych do papierosów

Bogata propozycja smakowa kulek do papierosów w punkcie sprzedaży Qlki motywuje palaczy do tego, aby w punkcie tym robić zakupy regularnie. Tym bardziej, że mają okazję tu liczyć na atrakcyjne ceny. Udostępnione dla konsumentów posmaki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka oraz zielona herbata. Tak duże bogactwo smaków kulki do papierosów powoduje, że palacze prędko odnajdą dla siebie właściwe posmaki. Niezależnie od gustu, okazja będzie dopasować coś właściwego.

Mało tego, że można wybrać posmak, to można również zadecydować, jaką ilość kulek chciałoby się nabywać. Opcje do wyboru to: jedno pudełko, 10 pudełek, sto pudełek oraz 100 sztuk. Klienci cenią to, że mają tak sporo możliwości do zrealizowania. Mogą uprzyjemniać standardowe palenie, decydując się na konkretne posmaki. W chwili, gdy z rodzimego rynku w maju 2020 roku wycofano z obrotu papierosy miętowe, Qlki okazały się świetną alternatywą. Wystarczy je założyć na podstawie instrukcji podanej na witrynie, klikać i natychmiastowo delektować preferowanym posmakiem papierosa. Kapsułki smakowe należy umieścić wprost w filtrze papierosa, aby uzyskać smak. Wystarczy wkładać wykałaczkę do połowy filtra, aby powstał otwór na kulkę. Płaską stroną wykałaczki delikatnie wkłada się kulkę w filterek i następnie już tylko klika w Qlik.

Dostępne kapsułki są bezpieczne i zapewniają uzyskanie naturalnego aromatu. Wysokiej jakości towary mają wiele dobrych opinii, a więc okażą się smaczne. W Qlki każdy towar jest precyzyjnie scharakteryzowany, w związku z czym klient nie będzie mieć problemu, żeby wybrać adekwatny posmak. Dostępne kulki smakowe są po testach jakości, mają konieczne dokumenty dopuszczające je do użytku, co jest kolejnym walorem. Jeżeli inetrnauta planuje kulki nabywać systematycznie, to powinien w sklepie stworzyć konto.

Dodaj komentarz