Bezpieczeństwo pacjentów podczas COVID-19

Bezpieczne miejsca, zaufana opieka. Michigan Medicine od dawna angażuje się w potrzeby zdrowotne naszych społeczności. Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Podczas tej globalnej pandemii COVID-19 nasze zaangażowanie w zapewnienie bezpiecznego i niezawodnego miejsca opieki jest dla nas jeszcze ważniejsze. Ponowne otwarcie naszych klinik i usług. W szczytowym momencie pandemii w Michigan niektóre z klinik tymczasowo wstrzymały usługi lub ograniczyły wizyty osobiste. Dzięki wysiłkom mieszkańców Michigan, aby pozostać w domu, skutecznie kontrolując rozprzestrzenianie się wirusa, jesteśmy w stanie rozpocząć oferowanie szerszych usług w celu zaspokojenia potrzeb naszych społeczności, zaczynając od pacjentów, których potrzeby w zakresie opieki są najpilniejsze.

Jak dbać o bezpieczeństwo pacjentów podczas powrotu do zdrowia po COVID-19?

Kierując się uznanymi na całym świecie ekspertami ds. zapobiegania zakażeniom i zaleceniami Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), podjęliśmy szereg kroków oprócz naszych standardowych rygorystycznych środków kontroli zakażeń, aby zapewnić, że nasze placówki pozostaną bezpiecznymi miejscami, w których możesz bezpiecznie otrzymywać opieka.

Spotkania i procedury osobiste. Dla niektórych pacjentów bezpieczeństwo oznacza wizytę osobiście lub zaplanowanie zabiegu tak szybko, jak to możliwe. Zobowiązaniem wobec Ciebie jest zapewnienie opieki, której potrzebujesz, kiedy jej potrzebujesz, tak bezpiecznie i wygodnie, jak to tylko możliwe. Indywidualna sytuacja każdego pacjenta zostanie oceniona przez lekarza w celu ustalenia, jak szybko pacjent powinien wrócić na osobistą opiekę lub zaplanowany zabieg, lub czy jego potrzeby w zakresie opieki mogą zostać zaspokojone poprzez wizyty elektroniczne lub wizyty wideo. Dowiedz się więcej o tym, jak można Ci pomóc w uzyskaniu potrzebnej opieki.

Ograniczanie odwiedzających

Polityka dotycząca tymczasowych gości ogranicza odwiedzających w celu zmniejszenia liczby osób w naszych obiektach, a tym samym ryzyka narażenia między pacjentami, odwiedzającymi i personelem. Rozumiemy, że może to być trudne i dziękujemy za zrozumienie.

Maski i odkażacz do rąk. Maski dla personelu: Wszyscy pracownicy noszą maski. Rodzaj masek noszonych przez członków personelu zależy od rodzaju zapewnianej przez nich opieki, aby jak najlepiej zapewnić ich bezpieczeństwo i bezpieczeństwo naszym pacjentom. Maski dla pacjentów i odwiedzających: Wszyscy pacjenci i osoby z nimi przebywające w naszych placówkach opieki zdrowotnej zostaną poproszone o noszenie maski lub materiału zakrywającego twarz. Możesz przywieźć własne, a jeśli nie masz, maski na twarz są dostępne przy każdym wejściu,

Środek do dezynfekcji rąk: Środek do dezynfekcji rąk jest dostępny przy każdym wejściu i w wielu miejscach w każdym budynku. Każdy jest proszony o odkażenie rąk po wejściu do budynku. Ponadto każdy członek naszego personelu medycznego dezynfekuje ręce przed i po każdym spotkaniu z pacjentem.

Badania przesiewowe i testy

Badania przesiewowe pod kątem objawów COVID-19: badamy wszystkich pacjentów i odwiedzających pod kątem objawów COVID-19. Twoja klinika skontaktuje się z Tobą przed wizytą, aby zapytać, czy występują u Ciebie jakiekolwiek objawy. Ponadto, po przybyciu na wizytę, ty i wszyscy z tobą zostaną zapytani o kaszel, gorączkę i inne objawy infekcji wirusowej dróg oddechowych, których możesz doświadczać ty lub inne osoby w twoim gospodarstwie domowym. Pracownicy są również codziennie badani pod kątem objawów COVID-19.

Testy na COVID-19: testujemy wszystkich pacjentów przyjmowanych do naszych szpitali pod kątem COVID-19, a także każdego pacjenta zaplanowanego na operację, niezależnie od tego, czy mają objawy. Pacjenci przyjmowani są do wyznaczonych oddziałów na podstawie wyników ich badań.

Opcje czyszczenia, reorganizacji i odprawy. Pomieszczenia wspólne: Pomieszczenia takie jak poczekalnie, hole i toalety są często sprzątane, zwracając szczególną uwagę na często dotykane powierzchnie, w tym klamki, podłokietniki i poręcze.S ale egzaminacyjne: Są one w pełni czyszczone i dezynfekowane pomiędzy każdym pacjentem.

Oznakowanie podłóg i rearanżacja mebli: Dokonaliśmy specjalnych ustaleń, aby wspierać dystans społeczny. Możesz zobaczyć znaczniki na podłogach, aby pokazać, gdzie ludzie powinni się zameldować i wymeldować. Przestawiliśmy meble w niektórych poczekalniach, aby stworzyć więcej przestrzeni między pacjentami, i planujemy wizyty, aby w naszych klinikach przebywało mniej osób w danym momencie.

Organizacja poczekalni

Poczekalnie są zorganizowane w celu oddzielenia pacjentów z objawami ze strony układu oddechowego od pacjentów otrzymujących inne rodzaje opieki. Poczyniono specjalne ustalenia, aby pacjenci oceniani pod kątem COVID-19 lub możliwego COVID-19 przybyli przez określony proces i natychmiast zostali przeniesieni do prywatnej sali egzaminacyjnej, aby zmniejszyć ryzyko narażenia innych pacjentów na wirusa.

E-check-in: Wiele klinik oferuje e-check-in, aby jeszcze bardziej ograniczyć kontakt z innymi, a niektóre kliniki oferują pacjentom możliwość czekania na zewnątrz lub w samochodzie na rozpoczęcie wizyty.

Każda decyzja dotycząca bezpieczeństwa pacjenta kierowana przez ekspertów. Możesz być pewien, że otrzymasz bezpieczną, wysokiej jakości, współczującą opiekę ze strony nadzwyczajnych zespołów opieki zdrowotnej w każdym z naszych szpitali i ośrodków zdrowia. Michigan Medicine rok po roku jest doceniana za ogólne bezpieczeństwo pacjentów i najwyższe standardy jakości.

Środki bezpieczeństwa są prowadzone przez ekspertów w dziedzinie chorób zakaźnych, zapobiegania zakażeniom, zdrowia publicznego i poprawy jakości. Eksperci ci monitorują najnowsze zalecenia organizacji stanowych i krajowych, w tym Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej stanu Michigan, amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), oraz dostosowują nasze procesy do najlepszych praktyk ograniczają narażenie i zapobiegają rozprzestrzenianiu się chorób.

W wielu przypadkach osoby, które opracowują sposoby zapewnienia bezpieczeństwa w naszych szpitalach i ośrodkach zdrowia, to te same osoby, które doradzają stanowym i krajowym wysiłkom, aby zapewnić bezpieczeństwo w naszym kraju podczas pandemii COVID-19. Nasi wykładowcy i pracownicy prowadzą szereg innowacyjnych projektów badawczych dotyczących leczenia i rekonwalescencji COVID-19. Każdy członek naszych zespołów jest zaangażowany w zapewnienie bezpieczeństwa naszym pacjentom, personelowi i społeczności. Zobacz na https://www.cbsnews.com/news/consumer-reports-hospital-rankings-show-if-hospital-failing/

Dodaj komentarz