Bezproblemowa wymiana bitcoinów na środki finansowe

Kantor Bitcoin to rzetelny kantor kryptowalut w Szczecinie. Jest to miejsce utworzone z myślą o takich osobach, które regularnie lokują kapitał w kryptowaluty i będzie zależeć im na tym, by wypłacić zgromadzone środki w bezpieczny i sprawny sposób. Kolejną zaletą tego punktu jest to, że wszystko można robić poufnie, gdyż w bitcoin szczecin można rezerwować spotkanie z wyprzedzeniem i nie przejmować się osobami postronnymi. W miejscu takim prędko można wymieniać internetową walutę na rzeczywiste zasoby finansowe, równocześnie mając pewność, że zachowana zostanie prywatność.

Każdy, kto interesuje się współpracą, może o wszystkim dowiedzieć się ze strony www lub zadzwonić oraz dowiedzieć się szczegółów od ekspertów. Wizytę można umówić telefonicznie lub wirtualnie. Na witrynie znajduje się konkretny odnośnik za pośrednictwem jakiego można przenieść się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny jednocześnie sprzedać, jak i nabywać. Regularnie zaktualizowane są informacje o tym, ile można dostać za jednego Bitcoina a także ile należy za niego zapłacić.

Aby umówić się w punkcie, należy zawsze zapisać się dzwoniąc. Kolejno, już w punkcie można wpłacać lub wypłacić pieniądze w obrębie inwestowania w Bitcoina. Do kwoty 15 000 euro transakcje w kantorze są anonimowe. Prowizja dla każdej transakcji wynosi 4% od ceny giełdowej. Poniżej 5 000 złotych istnieje dodatkowa opłata, wynosząca 150 złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin opublikowane są na witrynie, natomiast na specjalne życzenie klientów wizyta może być umawiana w wybranym terminie. Jako że kantor znajduje się w centrum Szczecina, nikt nie ma kłopotu z tym, żeby do niego dotrzeć. Kiedy więc tylko komukolwiek będzie zależało na tym, by wpłacać lub wypłacić zyski z inwestowania w kryptowalutę, wystarczy że zgłosi się do kantoru oraz zrealizuje wszystko, na czym będzie mu zależało.

Dodaj komentarz