Biuro rachunkowe jakie zajmuje się kompletną obsługą księgową dla przedsiębiorstw a także spółek

Kompleksowe świadczenia w biurze rachunkowym Irys są znakiem rozpoznawczym tego obiektu. Do wiodących świadczeń, z których skorzystają przedsiębiorcy zaliczają się: poprowadzenie ksiąg handlowych, obsługiwanie kadr i finansów, poprowadzenie rozliczeń rocznych, prowadzenie ksiąg wpływów i wydatków, poprowadzenie ksiąg podatków i rozliczeń podatków, wykonywanie i przesyłanie deklaracji do ZUS, wykonywanie i przesyłanie deklaracji do US.

Biuro rachunkowe Żyrardów prowadzi całościową księgowość bardzo skrupulatnie, zawsze opierając się na przepisach prawnych. Tak samo, obsługa kadrowo – płacowa jest bez zarzutu. Poprowadzenie spraw osobowych ludzi zatrudnionych w firmie bazuje na: analizowanie rynku pracy, przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych, podpisywaniu umów o pracę, rozliczeniu urlopów, poprowadzeniu akt pracowników, wypisywaniu na okresowe badania lekarskie, wykonywaniu zadań związanych z wygaśnięciem albo wcześniejszym zakończeniem umowy pracowniczej, wystawianiu świadectw pracowniczych, poprowadzeniu aktualnej obsługi kadr pracowników.

Doświadczeni pracownicy wydają zaświadczenia, służą poradą w obszarze prawa pracowniczego, wykonują dokumentację związaną ze zgłaszaniem do ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczeń zdrowotnych, obsługują świadczenia socjalne, a także wysyłają do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozliczenia, jak i poprowadzą rozliczenia Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Obsługa podatków jest tak samo kompleksowa, dzięki czemu w firmie nie zostanie przeoczony jakikolwiek obowiązek podatkowy. Współpracując z biurem rachunkowym Irys właściciel nie zapomni o żadnym obowiązku podatkowym w przedsiębiorstwie.

Kwestie rachunkowe będą prowadzone na wysokim poziomie. Cenione w województwie mazowieckim biuro rachunkowe jakie zajmuje się kompletną obsługą księgową dla przedsiębiorstw oraz spółek zakres pracy każdorazowo dostosowuje do indywidualnych wymagań klienta. To świadczy o wysokim poziomie usług.

Dodaj komentarz