Dokładnie opracowane pakiety usług fotobudki na dowolne imprezy

Szczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na dowolne uroczystości pokazują, że firma Fotobu.pl troszczy się o wszystkich klientów. Udostępnione zestawy są zaprezentowane na landing page, wraz z podkreśleniem, ile należy za nie zapłacić. Trzeba stwierdzić, że możliwość fotolustro jest korzystna nie tylko ze względu na oryginalność rozwiązań, lecz też na niewygórowane ceny.

Wszystkie pakiety zawierają: nieograniczoną liczbę zdjęć, wiele akcesoriów do wybrania, przeróżne tła, opcję umieszczenia własnego tekstu z fotografią, opiekę asystenta pilnującego przebiegu zabawy przy fotobudce, przechowywanie zdjęć na DVD lub na pendrive, prywatną galerię online jaka pozwala dzielić się fotografiami ze znajomymi a także dojazd na miejsce eventu do 100 kilometrów bezpłatnie. To, że w cenie wynajmu fotobudki można zrobić zdjęcia bez limitu jest nad wyraz atrakcyjne dla klientów. Dodatkowo, mogą oni liczyć na spory wybór śmiesznych i ciekawych akcesoriów do zdjęć. Tło, gadżety oraz podpisy pod fotografiami mogą być wybrane do motywu przewodniego określonego eventu. Team Fotobu.pl nie tylko dostarczy fotolustro, lecz będzie też pilnować przebiegu zabawy, doklejając zdjęcia do Księgi Gości, układając gadżety i zabawiając towarzystwo.

Goście nie muszą w tym czasie niczym się przejmować i skupią się jedynie na doskonałej zabawie. Nie jest dziwne, że Fotobu chwali się tyloma dobrymi rekomendacjami. Można je przejrzeć na witrynie. W dodatku, można również zobaczyć przykłady wykonanych przez firmę gadżetów i dopasować dla siebie najlepsze.
W każdym pakiecie przygotowano: ustawienie fotobudki w konkretnym czasie, nieograniczoną ilość fotografii, śmieszne akcesoria, tło do dopasowania, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, opiekę animatorów w trakcie zabawy, utworzenie spersonalizowanej galerii www a także uzyskanie DVD z fotografiami.

Dodaj komentarz