Fale i skręt – fryzura, jaka odmładza

Dwa kucyki skręcają koło w świadomości kobiecej. W pierwszej kolejności łączone są z beztroską dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najentuzjastyczniej na trzepaku lub ewentualnie przy grze w klasy albo skokach w gumę. W wieku dojrzewania bardzo z przyjemnością się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Odbierając się kucyków dajemy znać o własnej dojrzałości.

Raczej czy w następnej kolejności zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam mieć sentyment także do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, że co stare, to solidne, a nowatorskie mody i pomysły wyłącznie bazują na tych przetestowanych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, może z wiekiem nawet coraz to większy.

Właśnie dlatego nie bójmy się być odważne i pozwólmy sobie na okazały come back tej wypróbowanej fryzury – rekomendujemy odmładzające fryzury dla 40 latki. By nie była ona śmieszna, konieczna będzie dbałość o detale. Żeby dodać jej odrobinę powagi oraz drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. Dzięki temu włosy będą zwichrowane i niesforne. Po zrobieniu gładkiego przedziałka zbierzmy je w dwa idealne kucyki nad uszami, a w miejsce gumek wplećmy tiulowe wstążki. Rezultat dzikiej chłopczycy murowany, podobnie jak zainteresowanie płci przeciwnej, jacy to zestawienie ubóstwiają w najwyższym stopniu.

Wydaje się, iż na pewnym etapie stworzonego przez nas życia szkolny warkocz odchodzi na odpowiednie w zapomnienie. Nic bardziej błędnego, o czym można się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Często okazuje się, że nie ma bardziej ponadczasowej fryzury, aniżeli nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów oraz różnorako dekorować. Bez względu od tego, czy będzie to kłos, czy francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco oraz pociągająco. Naturalnie aktualne trendy lansują na ogół bardziej zwichrowaną jego formę.

Kluczową radą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, to naturalnie dzięki temu będzie on znacznie bardziej błyszczący oraz prawidłowiej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na luźne opadanie, mierzwienie i najogólniej mówiąc życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe wykonanie lekkiego nieładu w tej partii. Należałoby trzymać się także zasady, że im luźniej, tym porządniej. Ostateczny rezultat ma obowiązek robić wrażenie markowego, niemniej jednak także niewinnego, trochę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wprost zapewnione.

Dodaj komentarz