Firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej proponująca nowe budynki mieszkalne w Lipowej

Firma budowlana z Bielska Białej oferująca nowe budynki mieszkalne w Lipowej, czyli Locus Home, jest firmą jakiej ofertę na pewno opłaca się sprawdzać. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika polecana jest dla rodzin z dziećmi. Złożona jest z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. To 8 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od 65 metrów kwadratowych do 93 metrów kwadratowych. Z tego powodu każdy może znaleźć dom na sprzedaż lipowa przystosowany do własnych wymagań.

Niemałym walorem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Położenie osiedla zachęca na pewno do aktywności na wolnym powietrzu. Znajdujące się w pobliżu miejsca są idealne na: spacery, nordic walking albo jazdę na rowerze. Dolina Zimnika znajduje się od osiedla zaledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Budynki na nowym osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje niskie koszty ogrzewania w porze zimowej. Budynki zbudowane są w technice tradycyjnej murowanej, z materiałów, jakie zapewniają perfekcyjną izolację cieplną oraz akustyczną.

Ogrodzone domy gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom. W pobliżu znajdują się istotne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola a także restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest dokładnie scharakteryzowane na stronie firmy. W tym miejscu można także zapoznać się z mapą, dokładnym projektem a także ceną domów. Kiedy kogokolwiek interesuje dom w innych miejscowościach, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home. Locus Home cechują spore standardy w zakresie firma budowlana bielsko, dla, kontrahenta przygotowanych do stanu deweloperskiego. Warto więc specjalistom z tego miejsca zaufać. Jeżeli ktokolwiek szuka domu w Beskidach, to podana propozycja na pewno zrobi na nim świetne wrażenie.

Dodaj komentarz