Idealny koktajl alkoholowy na wakacyjną ochłodę – Pina Colada

Doskonały koktajl alkoholowy na letnią ochłodę to bezsprzecznie Pina Colada. Serwis tematyczny, który prezentuje trunki z wszystkich krajów, Tragos Del Mundo to miejsce, w jakim więc musiał się pojawić ten przepis. Pod adresem https://www.tragosdelmundo.cl/pina-colada/ można odnaleźć dokładny opis przygotowania Pina Colady oraz zapoznać się z legendą drinka nad wyraz dobrze wszystkim znanego. piña colada – to nazwa, jakiej nikomu nie trzeba przedstawiać. To napój zwłaszcza sławny na Karaibach. Popularność uzyskał w 1979 roku, za pomocą hitu Escape, w aranżacji Ruperta Holmesa. {Sposób zrobienia drinka jest łatwy. Można go odnaleźć na oficjalnej liście koktajli International Bartenders Associaton. Będą osoby, które do podstawowego przepisu wlewają trochę więcej rumu kokosowego, co zależy od ich odczuć smakowych.

Niejednokrotnie dodany jest także sok ananasowy, zamiast cząstek owoców. Składniki potrzebne do przygotowania Pina Colady to: czterdzieści pięć mililitrów malibu, 45 ml mleka kokosowego, dziewięćdziesiąt mililitrów soku ananasowego, plus 3 kostki lodu. Zrobienie Pina Colady nie zajmie nikomu sporo czasu. Należy albowiem wkładać lód do miksera oraz wlać poszczególne składniki kolejno: rum, mleko kokosowe plus sok z ananasa. Wszystko trzeba mieszać aż lód nie będzie drobniutko rozdrobniony. Bez pośpiechu wlewa się cały napój bez piany do szklanki. I wówczas jest gotowy do spożycia.

Pina Colada to smaczny, słodszy karaibski koktajl alkoholowy. Przyrządzany z białego rumu, należy podawać z lodem, plasterkiem cytryny, jak i plastrem ananasa. Bardziej ekskluzywna propozycja wskazuje, że Pina Coladę można podać w wydrążonym ananasie. Aby uzyskać delikatną opcję drinka, wymagane składniki warto umieścić w blenderze. Szczegółowy przepis, znajdujący się na stronie Tragos Del Mundo pozwala bezzwłocznie naszykować najlepszy koktajl alkoholowy na letnią ochłodę.

Dodaj komentarz