Imponująca propozycja kursów, udostępnionych w Imperium Szkoleniowym

Imponująca propozycja szkoleń, wykonywanych w Imperium Szkoleniowym zawiera szkolenia w formie stacjonarnej na terenie Krakowa oraz w stolicy, jak i szkolenia w formie zdalnej. Kursanci mają do wyboru kursy do jakich zaliczają się: MS Excell, MS Office, kursy z obsługi baz danych, kursy z obsługiwania programów graficznych, szkolenia z programowania, kursy z projektowania stron www, kursy z Business Inteligennce, szkolenia z bezpieczeństwa informacji IT, szkolenia ze zwinnej metodyki, bądź też kursy z modelowania procesów biznesowych. W obrębie e – learningu udostępnione są pakiety: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Przedsiębiorcy bardzo często decydują się także na udział w kursach dedykowanych. W Imperium Szkoleniowym opracowane są dodatkowo kursy jako jednoosobowe warsztaty. Każdorazowo zasięg konsultacji jest osobiście omówiony przez instruktora z klientami. Specjalnym obszarem w ofercie są kursy niestandardowe. Mogą one się odbyć w firmie zamawiającego.

Ochoczo skorzystają z tego biznesmeni, którzy mają w konkretnym czasie w swojej firmie wdrożone niestandardowe oprogramowanie. Szkolenia Imperium Szkoleniowego stuprocentowo będą odpowiadały na zapotrzebowanie rynku dotyczącego przeprowadzania szkoleń IT w przejrzystej formie. Dostępne kursy przeprowadzają jedynie doświadczeni instruktorzy, posiadający tytuły Microsoft Certified Trainer oraz Microsoft Office Specialist Master. Po odbytym szkoleniu uczestnicy dostają dyplomy ukończenia zajęć. Są one dostępne w języku ojczystym oraz angielskim.

Kursy przygotowywane są na wybranym etapie zaawansowania uczestników, a na prośbę zleceniodawców mogą być opracowane indywidualnie. Do cenionych szkoleń zaliczają się: MS Teams, MS Excel, a także MS Project. Na stronie www przedsiębiorstwa https://imperiumszkoleniowe.pl/czym-jest-power-query-i-do-czego-sluzy/ można obeznać się z dokładnym opisem poszczególnych szkoleń, sprawdzić ile kosztują a także ile czasu należy na nie poświęcić. Jeśli klient zdecyduje się na zakup kursu w formie online to uzyska: dostęp do lekcji z kluczowymi wiadomościami na temat działania oprogramowań oraz do czytelnych video instruktażowych.

Dodaj komentarz