Innowacyjne samozaładowcze wózki paletowe MDE – Lifts

Innowacyjne samozaładowcze wózki paletowe MDE – Lifts to świetna opcja zastępcza dla wind załadowczych na rynku. MDE – Lifts Mikołaj Doering to firma oferująca półautomatyczny wózek paletowy jaki można wykorzystywać na dowolnych autach w wyznaczonej flocie. Jedno urządzenie jakie pracuje na wielu samochodach to idealne rozwiązanie, jakie zastępuje klasyczne paleciaki.

Nawet wówczas, gdy auto ma awarię, wózek ciągle pracuje. Skorzystanie z niego zredukuje także koszt paliwa. Na witrynie www przedsiębiorstwa podane są precyzyjnie parametry techniczne wózka, co pozwoli znacznie bardziej nabrać przekonania do skorzystania z takiego rozwiązania.

Przyszli nabywcy mogą sprawdzić: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, liczbę cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową, jak i sposób ładowania. Kolejno mogą zamówić wózek internetowo lub przedzwonić do siedziby zakładu celem podania niezbędnych detali.

Dokładna charakterystyka wózka także jest uwzględniona oraz obejmuje: model wózka, jego budowę oraz rozmiary konstrukcyjne.

Przedsiębiorstwo dynamicznie rozwija się w branży wyposażenia transportu i magazynu, czyli można oczekiwać, iż wskazany produkt będzie cechowała wysoka jakość użytkowa. Z uwagi na to, że specjaliści o wózkach paletowych wiedzą wszystko, zawsze udzielają porad konsumentom co do tego, jak z nich najlepiej skorzystać.

Projekt wózków jest stale ulepszany, bo wraz z długoletnim doświadczeniem specjaliści poznali trudności użytkowników w trakcie załadunku i rozładunku towaru. Klienci robiąc zakupy w tym miejscu wiedzą, że dostają nowy sprzęt z gwarancją serwisową.

Serwis realizowany jest w autoryzowanym salonie MDE – Lifts. Właściciele firm, którzy do tej pory zdecydowali się na zakup we wskazanej firmie mają przesłanki wyłącznie do usatysfakcjonowania. Na stronie można poznać ich rekomendacje oraz zamówić prezentację wózka. Warto też sprawdzać cenę, gdyż systematycznie pojawiają się rabaty.

Dodaj komentarz