Kompleksowe wsparcie dla osób pobierających kredyty we frankach: kancelaria adwokat Urszuli Rajkowskiej

Kancelaria prawnicza wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw kredytów frankowych Adwokat Urszula Rajkowska zajmuje się odfrankowieniem albo unieważnianiem kredytów frankowych. Niemałe doświadczenie powoduje, że interesanci, którzy dotychczasowo byli zdecydowani na skorzystanie z tych świadczeń są z tego nad wyraz zadowoleni. Do każdej z umów z bankiem specjalistka nastawiona jest indywidualnie, dokonując analiz wszystkich zapisów.

W rezultacie pozwy frankowe opracowane są dobrze, co przyspieszy poprowadzenie sprawy w sądzie i wiąże się z powodzeniem w sprawie. Adwokat wyspecjalizowana jest w prawie bankowym, finansowym oraz konsumenckim, zarządzając sprawami kredytów indeksowanych i denominowanych do waluty franka szwajcarskiego. Odfrankowienie kredytu świadczone jest nie tylko wobec klientów ze stolicy, ale z całego kraju.

Znakiem rozpoznawczym teamu zajmującego się frankowiczami jest to, że wdraża pro konsumenckie podejście do kosztów procesu, dzięki czemu wygranym sprawy jest kredytobiorca. W celu rozpoczęcia procesu unieważniania kredytu we frankach należy skontaktować się z adwokatem przez kwestionariusz zamieszczony na witrynie głównej biura adwokackiego. Spersonalizowane nastawienie do klienta i jego umowy z bankiem daje gwarancję otrzymania sukcesu przed sądem. Dla osób, które przeszły już swój stres w takim zakresie ma to szczególne znaczenie.

Kwalifikacje w tematyce frankowej i wiedza z zakresu ekonomii pozwoli stworzyć elastyczny i merytoryczny pozew. Poziom zaangażowania w sprawę klienta, efektywna obsługa i zminimalizowanie kosztów procesu wraz z konkretną sumą jaka obowiązuje za poprowadzenie sprawy powodują, że wiele osób chciałoby korzystać z usług właśnie w tym miejscu. Każdy, kto chce unieważnić kredyt we frankach może liczyć na: darmowe analizowanie umowy, oszacowanie kwoty nadpłaty, opracowanie pozwu i anulowanie kredytu frankowego. Świadczenia prawników zaliczają się do kompleksowych.

Dodaj komentarz