Najlepiej oceniany akumulatorowy odkurzacz kijowy

Odkurzacz bezprzewodowy Shark Navigator Freestyle®Ponad 10 000 recenzentów przyznaje temu bezprzewodowemu odkurzaczowi Shark pięć gwiazdek, w tym jeden, który nazywa go „najlepszym małym odkurzaczem we wszechświecie” dzięki lekkiej i inteligentnej konstrukcji. „Wszystko w projekcie jest przemyślane. [Wygodnie jest rozebrać i opróżnić, złożyć z powrotem, wyjąć i wyczyścić filtr, [i] naładować” – piszą.

„Łatwość użytkowania jest niezrównana ze względu na lekką i obrotową głowicę. Przez całe życie nienawidziłem odkurzania i nadal go nie uwielbiam, ale ta mała, bezprzewodowa maszyna usuwa 88% wewnętrznych problemów”. Inny entuzjastyczny recenzent posuwa się nawet do stwierdzenia, że „gdyby ta próżnia była gwiazdą filmu, otrzymałaby Oscara. To jest niesamowite.”

Mają drewniane podłogi laminowane i dywanowe, które „działają niesamowicie na wszystkim”, a ponieważ są bezprzewodowe, „tak łatwo je przenosić z pokoju do pokoju”. Dodają, że nawet z dwoma kotami i psem „wbija całe futro” bez żadnych problemów (chociaż mówią, że do intensywnego czyszczenia może być konieczne opróżnienie kanistra raz lub dwa). Mimo to „tak jest tego wart”, piszą.

Najlepiej oceniany (tańszy) bezprzewodowy odkurzacz sztyftowy

Ta dobrze oceniona próżnia Orfeld jest najtańszą opcją na tej liście – ale to nie znaczy, że jest najmniej wydajna, według ponad 1000 pięciogwiazdkowych recenzentów. „Po prostu uwielbiam ten poręczny odkurzacz”, pisze recenzent z 3-letnim chłopcem i dużą ilością do czyszczenia. Oprócz tego, że jest „lekki” i „niedrogi”, mówią, że jest wystarczająco mocny, aby „wyczyścić cały Play-Doh utknięty na dywanie”.

Inni twierdzą, że jest nawet lepszy niż droższe modele, w tym recenzent, który posiadał Dyson. „Kocham to. To mój ulubiony odkurzacz”, piszą. „Mam drewniane podłogi, włochate zwierzaki, malucha i wypadanie włosów po porodzie. Złapanie tego, kiedy tylko tego potrzebuję, nie jest obowiązkiem. Światło na nim podczas odkurzania jest doskonałe, a sposób, w jaki porusza się podczas obracania, jest idealny”.

Inny recenzent zgadza się, nazywając ich Orfelda „najlepszym zamiennikiem mojego Dysona”. Podoba im się, że ssanie jest „świetne na twardym drewnie, granicie lub dywanie”, „głowa obraca się i dostosowuje w każdym kącie”, „jest bardzo cicha” i „żywotność baterii jest więcej niż wystarczająca do wyczyszczenia całego mieszkania”.

Najlepszy lekki bezprzewodowy odkurzacz w sztyfcie

Przy nieco ponad trzech funtach ta kijowa próżnia firmy Shark jest lżejsza niż cokolwiek innego na tej liście – i ma wymienną (i wydajną) baterię ułatwiającą ładowanie. „Żywotność baterii jest niezwykła. Nie mam problemu z odkurzaniem domu o powierzchni 1900 stóp kwadratowych na jednym ładowaniu. Baterię można również wyjąć, jeśli chcesz mieć kopię zapasową [i jest] łatwa do wymiany ”- mówi jeden pięciogwiazdkowy recenzent, który kupił tę próżnię, aby zastąpić droższy, mniej wydajny Dyson.

Wysysa sierść zwierząt domowych „bez problemu” w przeciwieństwie do poprzedniego modelu i może być używana na każdej powierzchni „dywanów, dywanów i podłóg drewnianych z doskonałymi wynikami”. Inni recenzenci byli podobnie zaskoczeni, jaką moc ma ultralekka próżnia. „Jeśli potrzebujesz lekkiego odkurzacza z możliwością ładowania, który faktycznie działa, to jest to” – pisze jeden z nich.

„To nie jest żart. Przetestowałem to… To było 32 minuty na wysokich obrotach! Właściwie można usłyszeć zanieczyszczenia wznoszące się w górę rury. Co więcej, „składa się, aby uzyskać naprawdę niewielką powierzchnię”, gdy nie jest używany, dodają, „i można wysunąć baterię do ładowania, aby reszta urządzenia mogła być przechowywana poza zasięgiem wzroku”.

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz w sztyfcie dla zwierząt domowych

Wszystkie odkurzacze będą wdychać sierść zwierząt domowych, ale ten model Shark jest wyposażony w samoczyszczącą rolkę szczotkową, która faktycznie zapobiega zapychaniu się sierści zwierząt domowych. „[To] idealne dla mojego domu! Mamy 3 koty, 2 mopsy i TONY sierści zwierząt domowych”, pisze jeden z recenzentów, który „zamiatał wiele razy dziennie i nadal uważał, że to nie wystarczy”. Używają tego odkurzacza codziennie na swoich drewnianych podłogach i dywanach, a między ładowaniami „dostaje tak dużo brudu i włosów”. atrakcyjne ceny odkurzaczy bezprzewodowych

Używanie odkurzacza jest „o wiele lepsze niż ciągłe zamiatanie”, piszą. Inny recenzent jest „tak szczęśliwy”, że „w końcu podjęli bezprzewodowy skok” i kupili ten model dla swojego „domu dwóch długowłosych ludzi i czarnego labradora, który dużo rzuca”. Piszą, że włosy nigdy nie owijają się wokół wewnętrznego paska, a ssanie jest tak samo dobre, jak ich stary odkurzacz Dyson. „Jest super lekki, łatwy do przenoszenia i szybko się ładuje… To spełnienie marzeń”.

Najlepszy (tańszy) odkurzacz dla zwierząt

Setki recenzentów twierdzi, że ten bardziej przystępny cenowo odkurzacz w sztyfcie działa dobrze na wszystkich rodzajach podłóg — i jest szczególnie dobry w zbieraniu sierści zwierząt. „Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tej próżni”, pisze jeden z takich recenzentów. Jest na tyle lekki, że może z niego korzystać nawet ich pięciolatek, i jest „idealny do schodów, szybkiego wyjścia z salonu lub do twardych podłóg”. Jest również trudny dla sierści zwierząt.

Jeden z recenzentów z owczarkiem niemieckim, „który rzuca jak szalony”, mówi, że próżnia tworzy ich życie o wiele łatwiej, ponieważ zamiatanie futra po prostu wyrzuca je w powietrze. Jednak próżnia „usuwa całą sierść psa z mojego twardego drewna, dywaników i płytek”. Plus, „leży całkowicie płasko, aby dostać się pod rzeczy”. „Jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebować dobrego odkurzacza do twardych podłóg, to jest to” – piszą. „Absolutnie to kocham.”

Dodaj komentarz