Nowocześnie wykonane elektrobębny wyznaczone do wykonywania czynności lekkich

Innowacyjnie zaprojektowane elektrobębny dedykowane do realizowania zadań lżejszych oferuje sprzedawca Hard – met. Jest to dystrybutor licznych renomowanych producentów, a więc można spodziewać się, że oferta z tego obszaru będzie perfekcyjnie przygotowana.

Zaprezentowane pod linkiem elektrobęben hard-met.pl przeznaczone są do transportowania lekkich oraz często zapakowanych już towarów. Często działają one na taśmach przenośnikowych. Ich zwarta powłoka sprawia, że części te nad wyraz dobrze sprawdzają się w transportowaniu tych materiałów, jakie domagają się zachowania czystości. Zaprezentowane elektrobębny można wobec tego wykorzystywać w wielu dyscyplinach przemysłowych. Jako produktywny element taśm przenośnikowych mogą osiągać nawet 98% sprawności. Jest to efektem projektu elektrobębnów, zapewniających niższe straty powiązane z tarciem. Elektrobębny wykazują stopień ochrony IP66 i IP67, co wskazuje iż będą uodpornione na działanie czynników jakimi są: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, czy tłuszcze. Ze względu na to, że zaoferowane elektrobębny są zaprojektowane ergonomicznie, nie zajmą zbyt dużo miejsca.

Dlatego, jeśli ktokolwiek na hali nie ma zbyt wiele przestrzeni, to wskazane podzespoły będą dla niego doskonałym rozwiązaniem. Jedynym elementem, jaki będzie wystawać poza konstrukcję jest albowiem puszka elektryczna albo przewód. Zwarta konstrukcja elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met wyeliminuje też potrzebę dokupienia dodatkowych elementów. Elektrobębny można myć pod ciśnieniem i nie bać ich uszkodzenia. Bardzo dobrze będą nadawały się do wykorzystania w przemyśle spożywczym, z uwagi na zrobienie ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Klient podczas złożenia zamówienia może spersonalizować typ pokrycia elektrobębna, żeby mieć gwarancję, że nie zniszczy się on w tych warunkach, w jakich będzie wykorzystywany. Zależnie od oczekiwań, jak i budżetu, elektrobębny mogą być wykonane z przekładniami polimerowymi, aluminiowymi lub ze stali. Katalogi elektrobębnów dostępne są na stronie sprzedawcy.

Dodaj komentarz