Praktyczne funkcje z jakich można skorzystać w systemie Forgastro

Forgastro to innowacyjne oprogramowanie dla branży gastronomicznej. Mobilny system funkcjonujący w trybie POS utworzony został przez praktyków branżowych, jacy nie tylko zwracają akcent na kwestie techniczne oraz sprawne funkcjonowanie, ale też na to, by wszystko sprawdziło się w codziennym użytkowaniu. Długoletnie doświadczenie pomysłodawców, którzy prowadzą biznesy w gastronomii przekłada się na maksymalną użyteczność.

Najważniejsze zasady, jakie ma system to: brak aktualizacji, dostęp online, niskie koszty wdrożenia, jak i innowacyjna kontrola. Warto sprawdzać w takim razie wszystkie opcje, żeby przekonać się, jak doskonałe jest to wyjście. Będąc zdecydowanym na gastro pos instrukcja można także będzie doceniać łatwą obsługę. Z tego powodu nie ma problemów ze zrozumieniem instrukcji i wszystko od razu można wprowadzić we własnym biznesie. Korzystanie z Forgastro to realne oszczędności, gdyż magazyn jest lepiej zorganizowany.

Jeżeli ktoś przykładowo realizuje sprzedaż internetową, to może zaoszczędzić na prowizjach dla serwisów pośredniczących. Poza oszczędnościami w gotówce można też liczyć na zaoszczędzenie czasu. Klienci będą cenić szybką obsługę. Zauważyć można będzie, że pracownicy staną się wydajniejsi. Przykładowo, realizując zamówienia na tablecie kelner nie musi wracać z zamówieniem od stolików, ponieważ będą one natychmiastowo pojawiać się na monitorze w kuchni.

Usprawni to pracę wszystkich osób w lokalu oraz przekłada się na zadowolenie gości. W efekcie, wzrośnie ranga w konkretnym obiekcie gastronomicznym. Gastro system opiera się na technologii chmury, wobec czego jest w każdej sytuacji dostępny. Jeżeli dojdzie nawet do awarii urządzenia obsługującego, Forgastro nadal będzie sprawnie działało. Wystarczy tylko wtedy logować się z innego urządzenia. Spore znaczenie dla użytkowników ma to, że nie będą musieli oni przeprowadzać aktualizacji oprogramowania. Wszystkim będą zajmować się jego autorzy, a użytkownicy po zalogowaniu będą już posiadali wgląd do nowej wersji.

Dodaj komentarz