Precyzyjne charakterystyki produktów w sklepie online Bamboli

Kategorie akcesoriów zamieszczonych w sklepie internetowym Bamboli pozwalają uporządkować tak duży katalog produktów i szybko wskazują, że ma się kontakt z punktem sprzedaży renomowanym. Zamieszczenie akcesoriów w działach jest pomocą dla opiekunów, jacy zamierzają coś zakupić.

Zwłaszcza, że wszystkie działy są dokładnie nazwane. Konkretne kategorie mają także podkategorie, aby móc jeszcze dokładniej dopasować produkty takie jak grzechotki do wózka dla własnego dziecka. Katalog produktów rozdzielony jest w działy: akcesoria dla niemowląt, akcesoria dla dzieci, wózki i foteliki, zabawki i sport, ubranka i akcesoria, akcesoria dla rodziców, pokoik, książki i książeczki, urodziny i świętowanie.

Kategorie określone są wobec tego w taki sposób, by od razu można było spodziewać się, co zakupi się, gdy zajrzy się do wyznaczonego działu. Akcesoria dla niemowląt rozdzielone są na: do leżenia i spania, smoczki i akcesoria, do jedzenia i picia, okularki przeciwsłoneczne, gryzaki, lampki i projektory, nianie elektroniczne, oraz do higieny i pielęgnacji. Gadżety dla dzieci w sklepie podzielone są na: do jedzenia i picia, do leżenia i spania, przydatne w podróży, do higieny i pielęgnacji, maluch w kuchni, smoczki i klipsy do smoczków, bezpieczeństwo, podesty, etui i telefony, do przedszkola i szkoły. Obszerna kategoria zabawki i sport obejmuje: przytulanki, zabawki dla niemowląt, maty edukacyjne i do zabawy, inne zabawki drewniane, jeździki i pchacze, bujaczki, zabawki kreatywne, instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, zabawki plażowe, lalki i akcesoria, zabawki do piaskownicy, zabawki sportowe, samochody i pojazdy, zabawki magnetyczne, lampki do zabawy, zabawki do wózka i fotelika, mała motoryka, pacynki i marionetki, zabawa w ogrodzie, koniki na biegunach, zabawki do ciągnięcia, domki dla lalek, worki i pojemniki na zabawki, huśtawki i drabinki, gry, puzzle i układanki, teatrzyki, telefony, zabawki edukacyjne, zabawa w…, figurki, budynki do zabawy, drewniane domki dla ptaków, edukacja i nauka, drewniane dekoracje do pokoju. Kategoria ubranka i akcesoria obejmuje: ubranka dla niemowląt, ubranka dla dzieci, wieszaki, akcesoria i ozdoby do włosów, szlafroki, stroje kąpielowe i plażowe, naprasowanki i przypinki, bransoletki, naszyjniki i broszki, paski, szaliki, opaski i bandany.

Dodaj komentarz