Prestiżowe obiekty hotelowe w Krakowie

Prestiżowe obiekty hotelowe w Krakowie Best Western dedykowane są klientom, którym będzie zależeć na tym, żeby przebywać w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy w stolicy województwa małopolskiego są na urlopie, lub na wyjeździe służbowym.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, jakie idealnie wpisze się w warunki, jakich spodziewają się goście. Poza wieloma udogodnieniami można oczekiwać również, że hotel best western kraków będzie przygotowany do aktualnych obostrzeń związanych z pandemią. Niebanalnie zaaranżowane wnętrza oraz najwyższa jakość obsługi sprawiają, że osoby, które pojawią się tutaj minimum raz bez wątpienia będą chciały jeszcze w to miejsce powrócić. Tym bardziej, że lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa jest nad wyraz komfortowa.

Od rynku obiekt umieszczony jest tylko o parę kroków. Obiekt hotelowy umieszczony jest w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To świetne wyjście dla osób ceniących historyczne odwołania. 92 pokoje udostępnione są w dwóch standardach. Do dyspozycji gości jest parking hotelowy. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town prosperuje restauracja Midtown, w jakiej podawane są wyśmienite potrawy kuchni polskiej, zagranicznej a także specjały Szefa Kuchni. W restauracji każdego dnia podawane są też smaczne śniadania, wykonane tylko ze świeżych produktów. Pokoje udostępnione są dla gości w standardach Premium a także Superior.

Uposażone są one w wiele udogodnień, z jakich goście z pewnością chętnie skorzystają podczas pobytu. Na witrynie hotelu wszystkie pokoje są szczegółowo scharakteryzowane. W obiekcie z chęcią meldują się też goście biznesowi, tym bardziej, że sale na konferencje są wszechstronnie uposażone. Pakiety specjalne spełnią oczekiwania gości którzy przyjeżdżają do Krakowa, abstrahując od tego, jaka panuje pora roku. W krakowskim hotelu można też decydować się na zrobienie przyjęć okolicznościowych. Hotel ten przystosowany jest dla licznych gości, o przeróżnych wymaganiach.

Dodaj komentarz