Profesjonalna kancelaria adwokacka, w której można skorzystać z usług dotyczących wszystkich gałęzi prawa

Iwona Cebo – Kubiczek prowadzi w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w której można skorzystać z usług odnoszących się do wszystkich dyscyplin prawa. Można więc korzystać ze wsparcia specjalistki, kiedy nasza sprawa odnosi się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Indywidualne ukierunkowanie i pasja adwokatki przyczyniają się do tego, że w dziedzinie adwokat sprawy karne dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. W głównej mierze, jest ona ceniona za efektywność w doradztwie oraz w rozwiązaniu prawnych zagadnień. Oferta wystosowana jest na równi do klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza doradztwem obejmuje reprezentowanie klientów przed sądami administracyjnymi a także przed organami administracyjnymi.

Bardzo dobra znajomość dziedzin prawnych i dwudziestoletnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich bardzo dobrze reprezentować. Co ważne, jej kancelaria nawiązuje współpracę także z renomowanymi kancelariami na całym świecie, wobec czego kiedy jakąś sprawę należy rozwiązywać poza granicami kraju, to również Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomagać. Klienci prywatni, jacy zgłoszą się do takiej kancelarii mogą liczyć na: poradnictwo prawne, wsparcie w przygotowniu treści wielu umów, pozwów i innych pism procesowych.

W głównej mierze, interesanci skorzystają tutaj z pomocy w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy w zakresie przyznawania odszkodowań oraz ściągania należności. Prawo karne i prawo administracyjne to następne dyscypliny, w jakich można oczekiwać na pomoc specjalistki. Ponadto, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek udzieli wsparcia w: przygotowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, doradzaniu w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. O ile jest taka potrzeba, to w imieniu klientów weźmie udział w negocjacjach różnego typu oraz będzie reprezentować interesantów w sądzie.

Dodaj komentarz