Profesjonalne maszyny do oferowania artykułów bezpieczeństwa i higieny pracy pracownikom

Dobór perfekcyjnych ŚOI to specjalność marki HF Safety. Są to na przykład rękawice robocze, odporne na przecięcie, wpływ substancji chemicznych, czy ciepło.

Z uwagi na to, że pracownicy zaprezentowanej firmy mają duże doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, zawsze służą praktycznymi radami odnośnie dopasowania odpowiednich wyrobów. Głównym warunkiem odpowiedniego doboru wskazanych wyrobów z takiej grupy jest rozpoznawanie i ocena zagrożeń występujących na określonych stanowiskach pracowniczych.

Na podstawie pozyskanych danych na wyznaczonych stanowiskach szacuje się ryzyko oraz dokładnie dookreśla obszar i rodzaj ochrony i związane z tym najmniejsze wymagania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzanie potrzeb klienta oraz przeprowadzony wstępny audyt przeprowadzony w konkretnym miejscu pracy pozwoli utworzyć potem specjalistom z HF Safety ofertę stuprocentowo dopasowaną do potrzeb danego klienta. Jednocześnie uwzględniane są aktualne przepisy dotyczące bhp.

W doborze konkretnych środków znaczenie ma przede wszystkim bezpieczeństwo pracowników, ich komfort w czasie realizowanych obowiązków oraz jakość oferowanych wyrobów. Zaoferowane środki ochrony spełnią bieżące normy bezpieczeństwa, jak i posiadają znak jakości CE i odpowiednie certyfikaty jakości. Najczęściej wybierane są przez kupujących rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki.

W dodatku proponowane są także: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe oraz wyroby z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Klienci osobiście decydują, jakie z wyrobów są im potrzebne w ich miejscu pracy.

Dodaj komentarz