Profesjonalne piece konwekcyjno parowe, dedykowane dla gastronomii

Piece konwekcyjno parowe dzięki jakim w jednym sprzęcie można zawrzeć parę dostępne są w Gastro Outlet. Tego typu modele pieców są uniwersalne i ułatwią wykonywanie pracy niejednemu kucharzowi, a dodatkowo spowodują, że podawane dania będą smaczniejsze. Dostępne w atrakcyjnej kwocie piece konwekcyjno parowe pozwolą na obróbkę cieplną dowolnego typu, taką jak: pieczenie, gotowanie, blanszowanie albo gotowanie na parze. Mechanizm użyty przez producentów w tego typu piecach pozwala nawet na do 95% zminimalizowania pojawienia się tłuszczów w daniach, zestawiając z tym, jak zrobione są potrawy klasyczne. Potrawy, jakie przyrządzane są w piecach konwekcyjno parowych są smaczniejsze, są zdrowsze oraz w mniejszym stopniu kaloryczne.

Mają dużo witamin oraz składników mineralnych. Na pewno odczują to klienci podczas spożywania. Dla kupujących dostępne są piece konwekcyjno parowe gazowe a także w wersji elektrycznej. Innowacyjna technika sprawia, że nie są to piece skomplikowane w obsłudze. Sprzedawane modele zrobione są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, czyli posłużą przez wiele lat.

Funkcjonalność oraz wymiary pieca można dostosować do indywidualnych preferencji, zwracając uwagę na opisy pieców albo porozumiewając się z obsługą w punkcie sprzedaży. Jeszcze przed podjęciem decyzji o kupnie albo o wypożyczeniu można za darmo sprawdzić skuteczność pieców we własnej restauracji. Wystarczy wejść na stronę internetową, by zamawiać bezpłatne testy.

Transakcje w sklepie nie są trudne do zrealizowania, gdyż wszystkie towary umieszczono w działach. Są nimi poza piecami: termosy do kawy. Dodatkowo, można w lupce umieszczonej na stronie odnaleźć interesujące produkty, co przyspiesza kupno.

Dodaj komentarz