Profesjonalne szkolenia dla menadżerów

Wysoce merytoryczne szkolenia menadżerskie proponuje firma Gamma. Ze względu na to, że zatrudnieni są tutaj jedynie specjaliści oraz wspomniana marka szkoleniowa chwali się sporą popularnością, warto sprawdzać propozycję sprzedażową z takiego obrębu tematycznego. Inicjatywie szkoleń dla menadżerskich towarzyszy hasło: „Zamiast popychać ludzi, lepiej ich pociągać”. I już ścisła myśl przewodnia ukazuje nowoczesne podejście. Szkolenia odbywają się tak samo w trybie internetowym, jak i w siedzibie firmy. Jeśli będzie taka konieczność, mogą również być zorganizowane w wersji łączącej tryb zdalny ze stacjonarnym. Dotychczasowo specjaliści z Gamma przeszkolili ponad 40 tysięcy osób, co ukazuje, że opłaca się im ufać.

Wszystkie szkolenia menadżerskie prowadzone są przez konsultantów posiadających duże doświadczenie zawodowe na posadach równocześnie kierowniczych, jak i trenerskich. W trakcie szkoleń można zdobywać wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie umiejętności uniwersalnych, jak i rozwinąć kompetencje jakie mogą przydać się w sytuacjach wyjątkowych, jakimi są na przykład kierowanie zespołem w trakcie epidemii.

Aktualnie coraz częściej na podanych szkoleniach podejmowane są tematy takie jak: wzrost zaangażowania i produktywności pracy w trybie online, zbudowanie poczucia bezpieczeństwa, techniki radzenia sobie z emocjami, bądź Learning Agility. Rozwój menadżerów jest bazą do zbudowania produktywności konkretnej firmy, o czym przekonują właścicieli szkoleniowcy z Gamma. Przeznaczone dla menadżerów szkolenia dotyczą głównie do innowacyjnych metod pracy menadżerów. Uczestnicy dostają nie tylko materiały szkoleniowe, lecz też praktyczne rekomendacje powiązane z tym, w jaki sposób radzić sobie w trudnych okolicznościach. Mające formę interaktywną kursy online połączone są z webinarami. Jest to nad wyraz atrakcyjna oraz dająca doskonałe wyniki forma. Forma warsztatów zawsze dostosowana jest do wymagań szkoleniowych dla konkretnej grupy. Na witrynie internetowej podanej firmy można zapoznać się z rozkładem spotkań, głównymi zagadnieniami, a także terminem odbywania się szkoleń.

Dodaj komentarz