Propozycja usług agencji Made by Dziwak, ukierunkowana na stworzenie godnego zauważenia profilu określonych przedsiębiorstw

Eksperckie ukierunkowanie do stworzenia profilu przedsiębiorstw z różnych dyscyplin doprowadziło do tego, że agencja kreatywna Made by Dziwak może od 10 lat chwalić się sporym uznaniem i zaufaniem po stronie klientów. Wystarczy zapoznać się z portfolio firmy na jej stronie internetowej, aby się o tym przekonać. Na witrynie firmy zlecenia rozdzielone są działami, wobec czego można decydować, czy chce się skorzystać z jednej usługi, czy z kilku propozycji.

Fotografia biznesowa – wszystko wykonane jest wzorowo. Z tego powodu zleceniodawcy zwykle zdecydowani są na to, by specjaliści zajmowali się całościowo stworzeniem spójnego wizerunku dla ich interesu. Klienci korzystają ze świadczeń w obrębie dziedzin: logo, materiały promocyjne, strony internetowe, fotografia biznesowa i druk. W dodatku, na strony klientów tworzone są interesujące treści.

Logo to znaczący element każdej działalności, wobec czego specjaliści z Made by Dziwak troszczą się o to, by było ono oryginalne. Przedsiębiorca dostaje 3 wersje do wybrania, w wersji kolorowej i achromatycznej. Otrzymuje też favicon. Całość plików zawiera logo wektorowe do wydrukowania oraz przeznaczone do sieci. Klienci otrzymują również komplet materiałów reklamowych: wizytówki, papier firmowy, teczkę firmową, koperty, folder, ulotki, ofertę, a także grafiki do mediów społecznościowych.

Przygotowane materiały zostaną dla klienta wydrukowane na wysokogatunkowym papierze. O tym, jaki będzie ich nakład zadecyduje klient. Natomiast, wykonana dla niego strona online będzie jego wizytówką w sieci oraz będzie dostosowana do standardów www. Odnosi się to także do usług związanych z posiadaniem sklepu online. Wszystkiego dopełnia fotografia produktów. To dowodzi, że propozycja usług agencji Made by Dziwak nastawiona jest na utworzenie godnego zauważenia profilu określonych firm jest kompleksowa. Każdy, kto chce skorzystać ze świadczeń, powinien obeznać się z profilem funkcjonowania agencji.

Dodaj komentarz