Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu zarządzany jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci z chorobami jakimi są: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a o ile to potrzebne, pacjenci poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddać opublikowany jest na stronie gabinetu.

Można przeczytać, jak przebiega biopsja fuzyjna, sprawdzić dane do kontaktu i zapisać się na pierwszą konsultację. Doktor wykonuje pełen zakres leczenia schorzeń układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Kompletna diagnostyka rozszerzona jest zawsze o badanie ultrasonograficzne. Zabiegi i operacje, jakie są robione w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma doskonałe wykształcenie i bez przerwy kształci się w kierunku, jaki reprezentuje.

Można w takim razie spodziewać się, że świadczenia lekarskie będzie realizować na najwyższym poziomie. Cechuje go też indywidualne podejście do wszystkich pacjentów. Przed podejmowaniem jakichkolwiek kroków medycznych obeznaje się z historią choroby danej osoby.

Holistyczne podejście sprawia, że pacjenci prędzej cieszą się zdrowiem albo łagodniej przejdą przez symptomy choroby. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, zarówno laparoskopowe, jak i klasyczne. Zdał również kurs z zakresu ultrasonografii w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To specjalista, jakiemu można w 100% ufać.

Dodaj komentarz