Systemy ozonowania projektowane dla spersonalizowanych zastosowań

Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń oraz Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO oferowane przez firmę Ozon Food to urządzenia innowacyjne, mające wiele funkcji oraz stuprocentowo produktywne. W tych zakładach, w jakich znajdą się sprawdzone przemysłowe systemy ozonowania i instalacje można spodziewać się perfekcyjnych efektów. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń umożliwiają dezynfekowanie, utlenianie oraz nie dopuszczają do wydatków ponoszonych na chemię. Aby przenośne maszyny z tej kategorii funkcjonowały, wystarczy je podłączyć do prądu. Mając tego typu system nie ma potrzeby już zatrudniać wielu pracowników.

Można także zapominać o stosowaniu groźnych środków chemicznych. Urządzenia bardzo dobrze sprawdzają się w: regularnej dezynfekcji hal oraz pomieszczeń, dezynfekcji linii technologicznych, dezynfekowaniu skrzynek oraz pojemników, jak i w zastosowaniach nietypowych, z uwagi na ich przenośność. Co znaczące, nie będzie mowy o żadnych odpadach, gdyż ozon rozpadnie się do tlenu. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO można wykorzystać natomiast na halach oraz w busach przeznaczonych do przewozu produktów spożywczych.

Należy mieć na uwadze, że wartość użytkowa wyrobów jest taka, pod jakiej postacią dojedzie do klienta. W związku z czym opłaca się skorzystać z urządzeń działających kompleksowo, maksymalnie nowoczesnych i bezpiecznych. Korzystając zaś z instalacji udostępnionych na halach można spodziewać się lepszego aromatu, posmaku i wyglądu produktów. Neutralizowane będą też różnego rodzaju wirusy. Trwałe urządzenia sprawdzą się w każdych warunkach. Korzysta się z nich w prosty sposób, szczególnie gdy przejdzie się przez szkolenie przygotowane przez zakład. System dla każdej firmy opracowany jest na indywidualnych zasadach. Każda z instalacji będzie przystosowana do tego, co jest niezbędne w konkretnym miejscu i czego potrzebuje załoga.

Dodaj komentarz