Szansa umówienia się na randkę z osobą wyznającą chrześcijaństwo

Portal zapoznawczy dla katolików, czyli singlowanie.pl promuje się jako miejsce przeznaczone dla ludzi z wartościami. Na stronie można zapisywać się na landing page. Później, w dostrzegalnym już miejscu po kolejnym wchodzeniu na portal wystarczy się logować. Zaznaczyć trzeba swoją płeć oraz jakiej płci poszukuje się najbliższej osoby. Po wyznaczeniu przedziału wiekowego można już poszukać pozostałych osób. Przedział wiekowy wynosi od osiemnastu do pięćdziesięciu lat. Chrześcijański portale randkowe proponuje spotkania towarzyskie dla osamotnionych singli, jacy chcą poznawać ludzi mających takie same wartości. Każdy, kto ma zamiar zapoznać swoją bratnią duszę ma okazję to zrobić właśnie w tym serwisie. Do tej pory w serwisie zalogowało się już mniej więcej trzynaście tysięcy osób, co pokazuje, że rzeczywiście warto tutaj zaglądać. Aktualnie wiele osób uważa, że sieć internetowa jest świetnym miejscem na nawiązanie znajomości, która może przenieść się w codzienność. W Internecie można spotkać wiele ciekawych ludzi.

Kiedy internauta chciałby zawęzić własne wyszukiwania do chrześcijan to korzystając z tego portalu ma szansę wyszukać pasującą dla siebie osobę. Jak przyjęto, takie same wyznawane wartości są wyjątkowo istotne. Serwis zapoznawczy jest przede wszystkim doskonałym miejscem dla osób, które okazują się niezbyt śmiałe gdy chodzi o budowanie więzi w świecie rzeczywistym.

Katolickie randki mogą skończyć się satysfakcjonującymi a także trwałymi relacjami, o czym są przeświadczeni pomysłodawcy singlowania. Prościej jest zawierać relację z osobą mającym podobny światopogląd. A nawiązana w sieci relacja może przeobrazić się w realną przyjaźń lub miłość. Do dnia dzisiejszego z serwisu zrobiło użytek bardzo wiele ludzi, co jest wyraźnym dowodem tego, że faktycznie relacje nawiązane w sieci mogą okazać się satysfakcjonujące. Zwłaszcza, gdy singiel jest nastawiony na zbudowanie dojrzałych relacji z drugim człowiekiem. Serwis donosi, że już są pary, jakie poznały się w tym miejscu i udało się im stworzyć dojrzałą relację. A to motywuje do spróbowania.

Dodaj komentarz