Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

Opublikowany przez Janusz Hinc | 2017-11-24

Układy hamulcowe należycie zabezpieczone

Będąc znanym przedsiębiorstwem z branży automotive robimy wszystko co jesteśmy w stanie, aby zapewnić naszemu klientowi docelowemu doskonałą realizację zleconych nam prac produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz magazynowych. 
Podczas produkcji układów hamulcowych, które wychodzą spod naszych rąk dokładamy wszelkich starań, aby zostały one dostarczone do naszego klienta w sposób nie podlegający jakimkolwiek zastrzeżeniom i uwagom. Podczas wydawania polecenia do zwolnienia określonego układu hamulcowego do naszego klienta, za każdym razem stosujemy właściwe zabiegi zapobiegawcze zapewniające doskonałą ochronę transportowanych przez nas części składowych samochodów. 
W tym celu korzystamy ze specjalnych materiałów zabezpieczających, którymi opakowujemy nasze produkty. W ich skład wliczamy takie materiały jak zabezpieczająca mata bąbelkowa, specjalna pianka ochronna oraz narożniki z pianki, które przeciwdziałają ocieraniu produktu o karton oraz chronią przed możliwymi wstrząsami podczas wykonywania transportu.
 Opakowania zabezpieczające w naszej firmie to nie zwykłe kartony, lecz specjalnie wykonane pudełka kartonowe, o dużej grubości i elastyczności w poszczególnych miejscach, aby odpowiednio chronić transportowany towar. Nasze pudła kartonowe cechuje wysoka ergonomiczność oraz odporność na uszkodzenia, zgniecenia oraz zarysowania. 
Dzięki takim zachowaniom mamy możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie, który jest doceniany przez naszych kontrahentów i klientów końcowych, dla których pracujemy.

Zobacz to na zdjęciach:

zabezpieczająca mata bąbelkowa
narożniki z pianki
opakowania zabezpieczające