Użyteczne i stylowe ławy z funkcją rozkładania

Funkcjonalne oraz designerskie ławy rozkładane robi firma MATO design z wysokiej jakości surowców. Ławy rozkładane w wysokim połysku idealnie wyrażą styl wnętrza, w jakim będą zamieszczone. Nie są duże, a więc można je wykorzystywać w salonach nieco mniejszych. Można je natomiast rozłożyć, gdy odwiedzą nas przyjaciele.

Praktyczne meble jakimi są ławy wysoki połysk na co dzień mogą w takim razie spełnić rolę stolika kawowego, a w trakcie spotkania z przyjaciółmi albo na mniejszych imprezach w domu zapewnią możliwość rozłożenia blatu, by zyskać maksymalny komfort. Ławy rozłożone z podanej oferty traktowane są jako elementy umeblowania uniwersalne. Z jednej strony, o ile ktoś posiada sporą przestrzeń z uwagi na salon złączony z jadalnią, będą funkcjonalnym meblem w centrum pokoju dziennego. Z drugiej, w przypadku mniejszej przestrzeni ława rozkładana okaże się praktycznym elementem umeblowania. Nie zajmie dużo miejsca, a przyda się wówczas, gdy będzie konieczność wykorzystania większego blatu. Stonowane wybarwienie ław sprawi, że bez trudu dopasują się one do wszystkich wnętrz. Szczególnie zaś mogą sprawdzić się we wnętrzach urządzonych w odwołaniu do designu skandynawskiego.

Wyjątkową uwagę w przedłożonych ławach zwraca wysoki połysk, jako efekt wykonania z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat w każdej ławie wyposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, upraszczające jego rozłożenie. Jako, że wkładka wydłużająca umieszczona jest pod blatem stołu, zwykle pokój dzienny będzie wyglądać stylowo. Na stronie MATO design można obeznać się z: rozmiarami, specyfikacją, kolorystyką, jak i szczegółami odnoszącymi się do kupna zaprezentowanych elementów umeblowania. Poza ławą, dobrze będzie też sprawdzić stoliki kawowe podanej marki. Dostępne są one w długości blatów od dziewięćdziesięciu do 120 centymetrów oraz mają przeróżne wysokości. Znaczy to, że klient ławę dopasuje ją do określonych pomieszczeń a także do własnych preferencji.

Dodaj komentarz