Użyteczne umeblowanie do kuchni na indywidualne zamówienie

Użyteczne umeblowanie do kuchni na wymiar wykonuje zakład Smok z Lublina. Plan wykonania bazuje na 2 znaczących założeniach: kwestiach estetycznych odpowiadających gustom klienta oraz komforcie pracy w trakcie wykonywania przeróżnych czynności w jadalni. Jak wiadomo, w pomieszczeniu kuchennym spędza się dużo czasu i szykuje się potrawy. Z tego względu, przestrzeń w niej musi zostać optymalnie zaaranżowana. W dodatku, niemałą uwagę zwraca się też na prezentację mebli kuchennych, ponieważ o wiele częściej kuchnie zostają otwarte na salon.

W czasie pracy nad projektem bierze się pod uwagę: kształt i liczbę szafek, wybarwienie frontów, jak i ułożenie określonych elementów mebli kuchennych. Po rozmowie z klientem utworzona zostaje wizualizacja kuchni, a po jej akceptacji może zostać zrealizowane zlecenie. Poza walorami estetycznymi uwzględniane są: wygoda pracy podczas gotowania, miejsce do przetrzymywania sprzętu agd, akcesoriów do kuchni oraz jedzenia, adekwatna do liczby domowników, wzięcie pod uwagę systemów takich jak szuflady samozamykające się, albo otwierane do góry fronty.

Dzięki spersonalizowaniu projektu można chwalić się przez długi czas doskonale wyglądającą kuchnią. Na stronie marki Smok, pod adresem http://smok.biz.pl/meble-kuchenne/ da się zobaczyć różne wykonania mebli kuchennych, wskazujące na renomę zakładu meblarskiego.

Wytwarzając meble do kuchni projektanci i stolarze kierują się ich ergonomią. Dzięki temu, nie będzie mowy o skrępowaniu ruchów przy przygotowywaniu posiłków. Jadalnia jest wydzielona na strefy: przechowywania, zmywania, gotowania oraz pieczenia, szykowania, miejsca na większą ilość jedzenia. Zawsze uwzględnione są: wielkość określonej kuchni, jak i dotychczasowe nawyki zleceniodawców. Jakość wykonania stolarki meblowej jest najwyższa, czyli można mieć gwarancję, że z jadalni będzie się robiło użytek przez długi czas. Zleceniodawca ma wpływ na to, w jaki sposób wygląda zamówienie, chociażby dopasowując materiały dodatkowe, używane w meblach.

Dodaj komentarz