Walory osiedla Konstelacja 2E

Walory osiedla Konstelacja 2E motywują do tego, aby kupić w tym miejscu apartament. To mieszkania blisko Krakowa, doskonale zlokalizowane. W pobliżu apartament zielonki znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, a także centrum handlowe w Węgrzycach.

Dlatego to idealna opcja dla rodzin z dziećmi. Na witrynie podany jest plan osiedla, ceny apartamentów i w tym samym czasie można także zrobić rezerwację. Fundamenty każdego z lokali mieszkaniowych są mocne. Ściany zewnętrzne zostały właściwie ocieplone, a elementy takie jak stropy, schody, balkony i balustrady wykonano z wysokiej jakości materiałów.

Dach zrobiony jest z solidnej płyty betonowej. Jest tu także zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe atuty powiązane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, a także stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy z apartamentów ma niezbędne instalacje, jakie wpływają nie tylko na użyteczność, lecz też i na odczuwany komfort. Każda z działek ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne oraz światłowód. Ogródek jest duży i wyplantowany, a więc można się na nim zrelaksować. Do wyboru są cztery typy apartamentów, mające powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do 92 m2. Pomieszczenia w dwupoziomowych apartamentach są zaprojektowane w celu utworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy potencjalnym nabywcom.

Szczególnie, że można skorzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamawiać tradycyjne, jak i unowocześnione kuchnie firmy NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Godni zaufania dostawcy to spore ułatwienie i można także zamawiać wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. Pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to jedynie niektóre z elementów świadczące o nowoczesności osiedla.

Dodaj komentarz