Wykonywane szybko i dokładne pomiary O3 w powietrzu

Wykonywane szybko i dokładne pomiary O3 w powietrzu są umożliwione, gdy właściciele firm zaopatrzą się w czujniki ozonu w powietrzu od zakładu Ozon Food. Ozonowanie pomieszczeń jest o wiele częściej stosowane, zwłaszcza w branży spożywczej. Nie tylko bowiem odświeża się powietrze, ale przede wszystkim je zdezynfekuje. Można pozbywać się z pomieszczenia grzybów, bakterii, pleśni, czy pozostałych drobnoustrojów, a także brzydkich aromatów.

Podane czujniki pozwolą zawsze dobrze ocenić wykorzystanie ozonu. Klienci mogą korzystać też z licznych rozwiązań dodatkowych. Bardzo duża dokładność oraz pozyskiwanie danych bieżących to największe walory osprzętu marki Ozon Food. Urządzenia o kompaktowej konstrukcji mają doskonałe wskaźniki użytkowe.

Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 ma doskonałe właściwości powiązane z użytkowaniem. Jego precyzyjne działanie oddziałuje na dalszą wydajność ozonowania i bezpieczeństwo zastosowania. Głównie będzie nadawać się do mniejszych zakładów przetwórstwa spożywczego. To klient podejmuje decyzję, czy potrzebuje jeden czujnik, czy chce mieć ich parę. Dopasowanie do wielu wskaźników pracy, imponująca wodoszczelność a także wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia to zalety sprzętu. Ozon Food przeprowadza okresowe przeglądy czujników, żeby kupujący miał gwarancję, że są one sprawne.

Mierniki są ustawiane indywidualnie, a jeżeli potrzebny jest ich serwis, wszystko odbywa się sprawnie. Szczegółowa specyfikacja produktu opublikowana jest na witrynie. Ozon Food oferuje 2 modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 a także czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde zastosowanie ozonu domaga się uprzedniego wykorzystania czujnika, bo efektywność zależy od stężenia. Jeżeli ozon nie jest kontrolowany, to może okazać się gazem szkodliwym dla zdrowia i życia. Jeśli przedsiębiorcom zależy, żeby procesy technologiczne były skuteczne oraz bezpieczne, to muszą przejrzeć ofertę.

Dodaj komentarz