Wynajmowanie drukarek oraz kserokopiarek dla przedsiębiorstw

Wynajem drukarek oraz kserokopiarek dla firm jest przedmiotem propozycji usług firmy TonDruk. Każdy z klientów może spodziewać się, że wszystko okaże się dopasowane do jego oczekiwań. Niezależnie od tego, czy ktoś chce wynająć drukarkę, urządzenie wielofunkcyjne czy kserokopiarkę, może liczyć na korzystne dla siebie warunków.

Usługa podliczana jest na bazie raportów, czyli wglądu do statystyk drukowanych stron. Można też oczekiwać na wsparcie pracowników, od przygotowania oferty przez zainstalowanie urządzenia aż po serwis. Kiedy komuś zależy na tym, żeby nie kupować osprzętu i chce oszczędności, to wynajem drukarek do biura jest stworzony dla niego. Nie ponosi się wówczas kosztów kupna urządzenia, materiałów eksploatacyjnych i serwisu.

Innowacyjne drukarki i kserokopiarki w niższym abonamencie są sprawne, a więc można oczekiwać, że jakość wydruku okaże się perfekcyjna. Ze względu na to, że wszystkim użytkownikom można będzie dać upoważnienia, uzyska się dostęp nad wszystkimi wydrukami firmowymi. TonDruk na rynku wynajmowania urządzeń wielofunkcyjnych biurowych prosperuje już prawie od 20 lat. Z tego względu można oczekiwać, że świadczone w takim miejscu usługi będą na wysokim poziomie. Pracownicy z TonDruk dopasują dla przedsiębiorcy wypożyczającego sprzęt optymalne propozycje.

Oszczędności można będzie wyczuwać już po pierwszym miesiącu wykorzystania. Kompleksowa obsługa, odnosząca się do osprzętu drukującego jest w tym punkcie wzorcowa. Katowicka firma dostarcza rozwiązań dla zleceniodawców z całego kraju. W zakresie działania TonDruk uwzględnia się: kompletną dyspozycyjność dla klientów, szybką realizację świadczeń, proponowanie najwyższej jakości osprzętu. Dostarczanie materiałów oraz urządzeń drukujących to nie jedyne, z czego można tutaj korzystać. Udostępnione są też: dzierżawa i naprawa wypożyczanych sprzętów. Wszystko konsultuje się indywidualnie z zleceniodawcami.

Dodaj komentarz