Znakomita kancelaria biegłych rewidentów działająca na obszarze Śląska

Renomowana kancelaria biegłych rewidentów działająca na obszarze Śląska stworzona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od zera obecnie jest liderem w branży. Eksperci oferują świadczenia księgowe, związane z podatkami i poradnictwo od siedmiu lat. Od tego również czasu mają spore zaufanie pośród zleceniodawców. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W kancelarii rozporządza teamem księgowości. Łukasz Bielecki jest natomiast szefem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest również biegłym rewidentem. Posiada licencję Ministra Finansów na poprowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki zarządza działem audytu i pozostałych świadczeń, jednocześnie nadzorując prace działu księgowego.

Omawiana kancelaria biegłych rewidentów zobligowana jest do zachowania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Pracownicy przy wszystkich zleceniach działają zgodnie z regułami Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych IFAC. Obejmuje wyspecjalizowane postępowania, zachowanie tajemnicy poufności, odpowiednią dokładność, branżowe umiejętności, neutralność oraz uczciwość. Świadczenia z zakresu księgowości zawsze wzorują się na jak najlepszych opcjach i na najwyższej jakości. Nadzór i pozostałe świadczenia dopasowane są do oczekiwań klientów, plus jednocześnie do obowiązujących przepisów prawa. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości zainteresowany współpracą może wypełnić formularz zgłoszeniowy, umieszczony pod adresem i z pewnością w niedługim czasie skontaktuje się z nim specjalista z kancelarii. Po ustaleniu elementów umowy można będzie zająć się współpracą.

Oferta jest kompleksowa i zawiera bogatą gamę usług audytorskich, księgowych i poradniczych. Skierowana jest zarówno do większych spółek giełdowych, jak i do małych przedsiębiorstw. Klienci mają możliwość decydować się między innymi na: prowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt zewnętrzny projektów sfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, czy poradnictwo w obrębie rachunkowości oraz podatków. Doświadczeni pracownicy przeprowadzają też solidne ekspertyzy i sporządzają raporty ekonomiczno – finansowe.
Więcej informacji na http://www.click2edu.pl/pasjans-pajak/

Dodaj komentarz